kinnisvara üürile andmine

avaleht/Kinnisvara üürile andmine

Leiame Teie kinnisvarale kiiresti korraliku ja usaldusväärse üürilise

Üürilise leidmine võib olla üks suurimaid väljakutseid. Koostöös meiega ei pea te protsessi pärast muretsema, saate olla kindlad, et püstitatud eesmärgid saavad täidetud.

Anname Teie kasutusse 12 aastat maaklerikogemust

Oleme Kinnisvara valdkonnas pikalt tegutsenud ning meil on ajaga kindel protsess välja kujunenud, mille abil on meiega kinnisvarale üürilise leidmine oluliselt kiirem.

Oleme abiks usaldusväärse üürniku leidmisel. Teeme üürnikule põhjaliku taustakontrolli. Koostame juriidiliselt korrektsed üürilepingud. Lepime kokku missugust lepingut ja mis tingimustel soovite sõlmida. Teeme üürileantavast objektist kvaliteetsed fotod. Esindame Teid potentsiaalsete üürilistega läbirääkimistel. Tutvustame meie poolt valitud kanditaate omanikule, kelle seast valib omanik sobiva üürilise, kellega sõlmida sobiv üürileping.

Oleme abiks usaldusväärse üürniku leidmisel.

Teeme teie kinnisvarast professionaalsed fotod

Pilkupüüdvate fotodega kinnisvarakuulutused pälvivad alati suuremat tähelepanu ja aitavad objekti paremini turundada. Tehtud fotosid kasutame kinnisvara portaalide kuulutustes, sotsiaalmeedias ja müügimaterjalidel.

Lepime kokku missugust lepingut ja mis tingimustel soovite sõlmida.

Kodu üürile andes kerkib päevakorrale küsimus, kas eelistada tähtajatut või tähtajalist üürilepingut. Tähtajaline üürileping kehtib tähtaja saabumiseni. Tähtajalist üürilepingut saab enne tähtaega lõpetada vaid erakorraliselt. Tähtajatu üürileping lõppeb lepingu lõpetamisest etteteatamise järel.

Tähtajatu üürilepingu saab ühepoolselt lõpetada 3-kuulise etteteatamisega. Mõlemat lepingut on loomulikult võimalik lõpetada poolte kokkuleppel. Tähtajaline üürileping võimaldab üürihinda tõsta iga aasta möödumisel. Tähtajatu üürilepinguga, on üürileandjal õigus tõsta üüri iga kuue kuu möödumisel lepingu sõlmimisest.

Koostame juriidiliselt korrektsed üürilepingud.

Eluruumi üürimist reguleerib võlaõigusseadus. Üürilepingu sõlmimisel tuleb arvestada, et eluruumi üürilepingus on lepingupoolte õiguste ja kohustuste ning vastutuse osas seadusega sätestatust üürniku kahjuks kõrvalekalduv kokkulepe tühine. Kui üürilepingut ei koostata korrektselt on see kehtetu ja rakendub vastavalt seadustele

Teeme üürnikule põhjaliku tausatkontrolli.

Taustakontrolli tegemisel kasutadame erinevaid andmebaase, Google’i otsingut ja muid internetis leiduvaid kanaleid.

Esindame Teid potentsiaalsete üürilistega läbirääkimistel.

Läbirääkimiste korraldamine on üüriprotsessi üks olulisemaid ülesandeid. Tuginedes enda teadmistele ning kogemustele oskame suunata läbirääkimiste protsessi nii, et kokkulepped kõikides olulistes küsimustes sõlmitud saaksid.

Tutvustame meie poolt valitud kanditaate omanikule, kelle seast valib omanik sobiva üürilise, kellega sõlmida sobiv üürileping.

Kas vajad hoopis neid teenuseid?

ÄRIKINNISVARA VAHENDAMINE

Kui teil on soov müüa või anda rendile oma äripind, siis Teie Kinnisvara maaklerid on teie teenistuses. Meie eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga äripindade vahendusteenust.

Kinnisvara müük

Oma kodu müümine võib olla üks suurimaid väljakutseid. Koostöös meiega ei pea te koduvahetusprotsessi pärast muretsema, saate olla kindlad, et püstitatud eesmärgid saavad täidetud.

KINNISVARA VAHETUSTEENUS

Kui teil on soov vahetada olemasolev kinnisvara mõne teise vastu, siis võib just vahetustehing olla parimaks lahenduseks. Kinnisvara vahetustehing vormistatakse notariaalselt tõestatult ostu-müügitehinguna, Mõlemad osapooled sõlmivad nii ostulepingu kui ka olemasoleva vara müügilepingu.

VAATA SAADAVAL OLEVAID OBJEKTE!

KORTER ON VABA SISSEKOLIMISEKS!
Müüa |
Korter
Müüa korter, 1 tuba - Rae tn 42, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa
41900 €
Tube | 1
Korruseid | 5
Üldpind | 31.7 m2
Värskelt renoveeritud 1-toaline korter ! Sobib hästi investeerimiseks, üüritootlus 7-8% !
Müüa |
Korter
Müüa värskelt renoveeritud 1-toaline korter Paldiskis.
48900 €
Tube | 1
Korruseid | 5
Üldpind | 31.7 m2
Hinna sees üks kindel parkimikoht ja panipaik !
Müüa |
Korter
Müüa 3 -toaline, rõduga avar korter Peetris, Aruheina tee 3.
215000 €
Tube | 3
Korruseid | 3
Üldpind | 74.3 m2
Maja looduskaunil kinnistul Väätsa järve ääres ! Lisaks Isiklik poolsaar !
Müüa |
Maja
Müüa maja looduskaunil kinnistul Väätsa järve ääres, koos oma poolsaarega !
349000 €
Tube | 9
Krunt | 12268 m2
Korruseid | 3
Üldpind | 361.4 m2